kontakt:

© 2018 - Flow Victor Borsuk​

14 - letnie doświadczenie w sponsoringu nauczyło mnie pracy ze Sponsorami, a koncepcje marketingowe związane z wykorzystaniem sportowca ekstremalnego są zawsze inne. Współpracę rozpoczynam od szczegółowego ustaleniu planu działań, propozycji współpracy, a także oferowanych przez siebie możliwości. Wieloletnie doświadczenie przed kamerami, korzystanie z kluczowych słów i wyrazów, bardzo szczegółowy dress code, a ponad wszystko ciągła chęć rozwoju pozwala na zupełnie inna formę dotarcia do odbiorców.

Powerspeech.pl

Obecność Victora na szkoleniach i jest doskonałym uzupełnieniem szkolenia dla pracowników firm i instytucji. Jego wystąpienia będące znakomitą inspiracją, są budowane w oparciu o bogate doświadczenia i przykłady z życia wzięte. Prowadzi wykłady z zakresu motywacji, zarządzania zmianą, współpracy w zespole i rozwoju osobistego. Zapraszamy na http://www.powerspeech.pl/#victorborsuk w celu zapoznania się ze szczegółami.

Wyjazdy firmowe i motywacyjne

Wyjazdy incentive, czyli wyjazdy motywacyjne to doskonałe narzędzie do budowania relacji pomiędzy pracownikami, partnerami biznesowymi i klientami. Incentive’y służą również jako wydarzenie motywujące w programach wsparcia sprzedaży i jako nagroda za realizację określonych celów. Sukces naszych imprez polega na wieloletnim doświadczeniu, profesjonalnej obsłudze i sportowym charakterze wyjazdów. Organizujemy wyjazdy w Polsce i na całym świecie.

Kampanie reklamowe

Sport to nie tylko zawody i trening, ale przede wszystkim marketing. Dzięki wieloletniej znajomości rynku, potrzeb klienta, a także znajmością branży marketingowej wraz ze wspólnikami przeprowadziliśmy wiele kampanii reklamowych na polskim wybrzeżu i w górach. Branding szkół kitesurfingowych, wejść na plażę, eventy czy zawody to tylko część oferty. Sprawdź nas! Wszystkie prośby o przygotowanie oferty proszę kierować przez kontakt na stronie.

Please reload